لنداسکیپ در معماری

لنداسکیپ در معماری

امروزه زیبایی در شهر های پیشرفته و مخصوصا توریستی بسیار حائز اهمیت است . لنداسکیپ در معماری در واقع همان طراحی و برنامه ریزی مکان های سنتی مانند پارک ها ، توسعه های میکونی ، پردیس ها ، باغ ها ، گورستان ها ، مراکز تجاری ، استراحتگاه ها ، راهرو های حمل و نقل ، مراکز شرکتی و سازمانی و توسعه های ساحلی را برنامه ریزی و طراحی می کنند .

لنداسکیپ در معماری

لند اسکیپ در معماری مکان های سالم ، ایمن و زیبا در فضای باز را برای همه ایجاد می کنند . به عنوان اعضای یک حرفه STEM ، آن ها علم و طراحی را با هم ترکیب می کنند تا جوامع ما را مکان های بهتری برای زندگی ، کار و بازی کنند . لنداسکیپ در معماری مستلزم سال ها تحصیل و تجربه و قبولی در آزمون سراسری است . آن ها مانند پزشکان و مهندسان مجوز دارند تا مردم را ایمن نگه دارند . و درباره چشم انداز اشتغال و بازار معماری منظر و تلاش های مداوم  برای تنوع بیشتر این حرفه بیشتر بیاموزید. معماری منظر ، طراحی مناطق بیرونی ، نشانه ها و سازه ها برای دستیابی به نتایج زیست محیطی ، رفتار اجتماعی یا زیبایی شناختی است. در این مقاله ، ما عمیقا به این خواهیم پرداخت که لنداسکیپ در معماری چیست ، اهمیت آن  ، ارتباط  آن با دنیای امروز.

طراحی نما و لنداسکیپ
طراحی نما و لنداسکیپ، به عنوان یک عنصر مهم در معماری و شهرسازی، بهبود زیبایی و کیفیت فضاهای مسکونی و شهری را هدف قرار می‌ دهد.

لنداسکیپ در طراحی

لنداسکیپ در معماری مطالعه و تمرین طراحی محیط ها ( در فضای باز و داخلی ) در مقیاس های مختلف است که عناصری از هنر ، محیط ، معماری ، مهندسی و جامعه شناسی را در بر می گیرد. این رشته پیچیده نیاز به دانش گسترده ای از طراحی دارد که بین رشته های معماری ، مهندسی ، باغبانی ، گیاه شناسی ، روانشناسی ، جامعه شناسی ، و سایر شاخه های هنر و علوم همپوشانی دارد . معماری منظر حرفه ای که توسط بسیاری به عنوان باغبانی ناشناخته است یا به اشتباه درک می شود . ارزش آن برای جامعه بیشتر از آن است که بسیاری تصور کنند . لنداسکیپ در معماری درگیر طراحی مفهومی فضا هایی هستند که زندگی بین ساختمان ها را ایجاد و امکان پذیر می کند . مشارکت معماران منظر را می توان در خیابان ، جاده ها ، مسیر های مشترک ، مجتمع های مسکونی ، طراحی ویلا ها ،  مجتمع های آپارتمانی ، مراکز خرید ، میدان ها ، پارک ها ، زمین های بازی ، گورستان ها ، بنا های یادبود ، موزه ها ، مدارس ، دانشگاه ها ، شبکه های حمل و نقل ، منطقه ای مشاهده کرد . پارک ها ، پارک های ملی ، جنگل ها ، آبراه ها و در سراسر شهر ها ، کشور ها . معماران منظر اغلب از طراحی سایت فراتر می روند و همچنین طرح های اصلی ، چارچوب ها و سیاست هایی را برای شکل دهی مکان و شهر ایجاد می کنند که شهروندان و دولت را قادر می سازد مکان های بهتری را برای همه ایجاد کنند .

معماری منظر و معماران منظر

لنداسکیپ در معماری و طراحی رشته ای است که بر مداخله از طریق فعالیت های برنامه ریزی ، طراحی و مدیریت تمرکز دارد . هچنین ، به هنر و علمی که زیر بنای همه فعالیت ها است ، می پردازد . همه این فعالیت ها در مفهوم چشم انداز که به روش های مختلفی تعریف می شود ، متحد شده اند . به طور کلی به معنای محیط های بیرونی و روابط بین افراد و مکان ها درک می شود . لنداسکیپ در معماری و معماری منظر به انواع مناظر شهری و روستایی و در تمام مقیاس ها از کوچک ترین فضای باز تا کل منطقه مربوط می شود . در نتیجه مردم از باغ ها ، پارک های عمومی ، زمین های بازی ، مناطق مسکونی ، پردیس های کالج ، مراکز خرید ، زمین های گلف و پارک هایی با طراحی جذاب لذت می برند . معماران منظر این مناطق را طوری طراحی می کنند که نه تنها کاربردی باشد بلکه زیبا و هماهنگ با محیط هم باشد . آن ها مکان ساختمان ها ، جاده ها و گذرگاه ها و همچنین چیدمان گل ها ، درختچه ها و درختان را برنامه ریزی می کنند.

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *